Instruktor robotyki / fizyki / chemii
Oferta dotyczy miast, w których prowadzimy zajęcia

Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci;
- organizacja kursów w powierzonych placówkach;
- rozwijanie programu zajęć Mały inżynier;
- prowadzenie pokazów z fizyki, chemii, robotyki dla dzieci.

Wymagania:
- student/ka 1/2/3 roku (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, elektronika, mechatronika, fizyka, chemia);
- odpowiedzialność, komunikatywność, punktualność, systematyczność;
- umiejętność pracy w dziećmi;
- prawo jazdy kategorii „B”.

Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej renomie;
- młode, sympatyczne grono współpracowników;
- elastyczne godziny pracy (możliwość pogodzenia pracy ze studiami).

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

Tytuł maila: instruktor + miasto, do którego aplikujesz

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".